FINANČNÍ ÚČETNÍ PRO HLAVNÍ KNIHU

  • Nová Ves

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ PRO HLAVNÍ KNIHU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Příprava finančních výkazů, evidence odpisů, cash flow, evidence pohledávek a závazků, splátkové kalendáře
Vedení účetnictví dle MANN+HUMMEL účetních postupů
Správa ročních a měsíčních uzávěrkových operací
Kalkulace časového rozlišení nástrojů
Odsouhlasení IC transakcí s ostatními pobočkami koncernu MANN+HUMMEL
Zakládání karet majetku, aktivace majetku, kontrola a účtování vyřazení majetku, měsíční činnosti spojené se závěrkou
Příprava dat pro účetní a daňové audity
Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání

POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
- Praxe v oblasti účetnictví min. 2 roky
- Zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů
- Dobrá znalost SAP a MS Office
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Znalost španělského jazyka výhodou
- VŠ/ SŠ ekonomického směru
- Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti
- Řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
o 13./14./15. mzda
o 6 týdnů dovolené
o Možnost Home Office
o Dotované stravování v areálu firmy
o 1.100 Kč/měsíc příspěvek na volnočasové aktivity
o Flexibilní formy práce (pružná pracovní doba, home office, zkrácené úvazky)
o Kulturní a společenské akce pro zaměstnance

První kontakt e-maielm: vitezslav.resatko@mann-hummel.com
Volné místo finanční účetní pro hlavní knihu pro lokalitu Nová Ves.