MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

UCT Fluid Delivery solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-kompletní vedení mzdové agendy
-příprava pracovněprávní dokumentace
-zpracování a správa exekucí
-komunikace a spolupráce s institucemi (FÚ, ÚP, OSZZ, pojišťovny)
-příprava podkladů pro kontroly
-sledování legislativních změn
-spolupráce na účetních závěrkách a auditech
-reporting vedení společnosti
-optimalizace mzdového systému a procesů

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-Vystudoval/a jsi SŠ/VŠ ekonomického zaměření?
-Disponuješ znalostí pracovněprávní a mzdové legislativy na vysoké úrovni?
-Organizační dovednosti jsou Tvou přirozenou vlastností?
-IS Helios Orange nebo SAP jsou Tvým „denním chlebem“?
-Jsme americká firma, zvládneš část své práce reportovat v AJ?
-Jsi aktivní řidič/ka?

POKUD JSI ODPOVĚDĚLA ALESPOŇ 5X ANO, NABÍZÍME TI:
-prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci v pohodovém kolektivu
-pružnou pracovní dobu 40 hod/týdně
-možnost práce z domova
-zohledníme Tvé zkušenosti adekvátní mzdou a atraktivními benefity, které nenabízí každý

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: IHNED/DOHODOU
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.