referent bezpečnosti státu

  • Brno

Pracovní místo ( referent bezpečnosti státu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Poznámka k volnému místu: Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici

Náplň práce:
vedení správních řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky,
komunikace s dalšími orgány státní správy, klienty a nevládními neziskovými organizacemi.

Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu, nejlépe v oblasti práva

Další předpoklady:
schopnost samostatné i týmové práce, schopnost samostatného logického, analytického
a systematického myšlení, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
trestní a morální bezúhonnost,
znalost správního řízení výhodou,
státní občanství ČR podmínkou.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 12. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:
strukturovaný životopis,
před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Nástup možný od 1.5.2019
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu mateřské/rodičovské dovolené
s 3 měsíční zkušební dobou. V budoucnu reálná perspektiva přijetí do služebního poměru.

Nabíd