poradce sociální rahabilitace

  • Brno

Pracovní místo ( poradce sociální rahabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Postup výběrového řízeni:
1. Zašlete svůj životopis a motivační dopis elektronicky co nejdříve na adresu: reditel@paspoint.cz
2. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor v prostorách organizace.
3. S vybraným kandidátem bude uzavřena smlouva.
Paspoint, z.ú. vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka/poradce sociální rehabilitace.
Náplň práce:
přímá práce s uživateli služby či jejich zákonnými zástupci,
komunikace s rodinou klienta,
vytváření a vyhodnocování individuálního plánu klienta,
aktivizace a motivace klienta,
podpora klienta při přípravě na zaměstnání a následně na pracovišti,
podpora samostatného života (bydlení, sebeobsluha, aj.),
práce s klientem v kolektivních aktivitách,
administrativní práce spojená s pozicí.
Požadujeme:
způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost,
odbornou způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách,
orientaci v zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.,
empatii, citlivý a důslední přístup k lidem,
ochotu navázat dlouhodobou spolupráci,
schopnost pracovat v týmu i samostatně, komunikativnost a odpovědný přístup k práci,
zkušenosti v sociální rehabilitaci nebo osobní asistenci (vítány),
zkušenosti s prací s lidmi s autismem (vítány).
Nabízíme:
práci na plný úvazek (příp. po dohodě jinak),
metodické vedení,
další vzdělávání pracovníků v sociálních službách,
technické a materiální zabezpečení,
smlouvu na dobu určitou s možností prolongace na dobu neurčitou,
nástup nejdříve 1.5.2019 (příp. jinak po individuální dohodě).
Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, odměny, materiální zabezpečení, odborn