Sociální pracovníci

  • Karviná

Pracovní místo ( Sociální pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- Vzdělání dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách-VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce či příbuzných oborech, uznatelných pro výkon profese sociálního pracovníka.
- Trestní bezúhonnost.
- Zodpovědnost, loajalita, empatie, organizační dovednosti.
- Ochota stále se učit novým věcem.
- Odolnost vůči stresu a psychické zátěži.

Náplň práce:
- Poskytování odborného sociálního poradenství (rozhovory s uživateli v nepříznivé sociální situaci, poskytování správných a srozumitelných informací, komplexních rad apod.)
- Vedení dokumentace související s poskytováním služby.
- Zpracovávání statistických údajů.
- Aktivní spolupráce s pracovním týmem na metodických materiálech střediska.
- Sebevzdělávání formou účasti na odborných seminářích, exkurzích či samostudiem odborné literatury.
- Podílení se na propagaci střediska, dbaní na dobré jméno zařízení a celé organizace.

Nabízí:
- Smysluplnou a kreativní práci na HPP-úvazek 37,5 hodin/týdně
- Kvalitní zaškolení našimi odborníky, podporu a pravidelné vzdělávání po celou dobu naší spolupráce.
- Mzdu: 22.361 Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + po zkušební době možnost osobního ohodnocení do výše až 4.264 Kč

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.
Volné místo sociální pracovníci pro lokalitu Karviná.