TERÉNNÍ - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/-CE

  • Opava

Pracovní místo ( TERÉNNÍ - AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Bc. Kateřina Jedličková, DiS., tel.: 739 404 488 e-mail: centrum.opava@animaviva.cz.
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 30.3.2019 na emailovou adresu: centrum.opava@animaviva.cz . Do předmětu mailu nadepište : Výběrové řízení.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou na začátku dubna vybraní a osloveni pouze ti uchazeči, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru a na výběrové řízení, které se uskuteční v dubnu 2019.
Požadujeme: splnění kvalifikačních podmínek dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup k práci a komunikační dovednosti, vlídný, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, schopnost individuální práce s jednotlivcem i práce se skupinou.
Jedná se o práci na částečný úvazek, pracoviště: Opava, nástup: 1.5.2019. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Volné místo terénní - aktivizační pracovník/-ce pro lokalitu Opava.