Moravel a.s.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Sladkovského č.p. 696/42, Olomouc.
Jedná se o jednosměnný provoz po-pá 6:30 - 15:00 hodin. Požadujeme trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu, řízení motorových vozíků - není podmínkou. První kontakt POUZE e-mailem. Životopis zašlete na adresu: personalni@moravel.cz.
Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 18. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Moravel a.s.
Ulice: Sladkovského 696
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mlčochová
E-mail: personalni@moravel.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Moravel a.s.