Finanační účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Finanační účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Vaníčkova č.p. 902/11, Ústí nad Labem.
Náplň práce: kompletně zpracovává a vede účetnictví podle zákona o účetnictví a účetních standardů v NNO. (pořizování závazků včetně kontace na zakázky a střediska, zpracování VBU, práce s rozpočtem,vyúčtování státních dotací a projektů, evidence majetku, vede provozní pokladnu, komunikace se mzdovou účetní a ekonomkou spolku, zpracová samostatně účetní závěrku)
Požadujeme:
- praxe na pozici finanční účetní ideálně v neziskové organizaci
- znalost práce na PC (Word, Excel) podmínkou, účetní program Schuster (PÚ, nejsme plátci DPH), pečlivost a přesnost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, práce vhodná pro zkušenější účetní s požadavkem na flexibilní úvazek, např. s malými dětmi, na rodičovské dovolené nebo s požadavkem pracovat jen některé dny v týdnu.
Nabízíme: časem možnost rozšíření až na 0,5 pracovního úvazku.
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 12:00 hod.
Volné místo finanační účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.