REFERENT BEZPEČNOSTI PRÁCE A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT BEZPEČNOSTI PRÁCE A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Správa a vytváření dokumentace bezpečnosti práce a životního prostředí dle platných požadavků zákonů a norem ISO 45001 a ISO 14001.
- Evidence a vyšetřování příčin pracovních úrazů a nemocí z povolání.
- Provádění interních auditů dle ISO 45001 a ISO 14001 a kontroly požární ochrany.
- Provádění školení bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí ve spolupráci s externími školiteli.
- Komunikace s úřady a dalšími institucemi v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
- Příprava podkladů pro měsíční reporty bezpečnosti práce a životního prostředí.
- Příprava podkladů pro výroční zprávu bezpečnosti práce a životního prostředí.
Požadavky:
- vzdělání SŠ nebo VŠ odborného typu, OZO k zajišťování a prevenci rizik, OZO v oblasti PO
- praxe v oboru min. 3 roky
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- ŘP sk. B
- dobrá znalost MS Office
- organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost
Nástupní hrubá mzda: 35 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru
Hrubá mzda po zaučení: 55 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru.
Volné místo referent bezpečnosti práce a životního prostředí pro lokalitu Liberec.