SALES AND MARKETING MANAGER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SALES AND MARKETING MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Imperial Karlovy Vary a.s., lázeňská společnost, hledá pro Spa Resort Sanssouci nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

SALES AND MARKETING MANAGER / KA

POŽADUJEME:
* SŠ vzdělání, VŠ výhodou - obor marketing a obchod,
* praxe v oboru požadována, praxe v oblasti cestovního ruchu výhodou,
* velmi dobrá znalost PC, MS Office,
* komunikační znalost NJ, AJ a RJ,
* komunikační a prezentační dovednosti, kreativitu a tvůrčí myšlení, samostatnost a systematičnost, asertivita, schopnost definovat a řešit problémy

NABÍZÍME:
* MZDA DOHODOU! - zajímavé mzdové ohodnocení,
* placené zdravotní volno Sick Days
* mobilní telefon a notebook
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta, zvýhodněné mobilní volání pro rodinu, plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů...)

NÁPLŇ PRÁCE:
* plánuje a realizuje obchodní a marketingový plán,
* komunikuje s obchodními partnery a klienty,
* realizuje aktivity pro zvýšení prodeje,
* připravuje a realizuje marketingové strategie prodeje nových produktů,
* vyhledává příležitosti na trhu,
* zjišťuje požadavky zákazníků atd.

KONTAKT:
telefonicky 353206416, e-mailem HR@imperial-group.cz
Volné místo sales and marketing manager pro lokalitu Karlovy Vary.