SEŘIZOVAČ – elektrikář silnoproud

  • Hejnice

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ – elektrikář silnoproud ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Elektro montáže a oživování řídících jednotek
- Funkční testování řídících a napájecích jednotek
- Údržba testovacích adaptérů a kontrola jejich stavu
- Opravy neshodných výrobků
- Provádění elektroinstalací
- Práce s technickou dokumentací
Co od Vás očekáváme?
- Úspěšně ukončené středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- Vyhlášku č. 50/1978 Sb., min §6 podmínkou
- Technické myšlení
- Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office
- Odpovědnost a samostatnou práci, analytické schopnosti
- Flexibilitu, samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu
Co Vám nabízíme?
- Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- Hlavní pracovní poměr v jednosměnném provozu
- Příspěvek na dopravu do/ze zaměstnání
- Firemní stravování a dovolenou navíc
- A další zaměstnanecké výhody (firemní akce, volnočasové aktivity, výuka cizích jazyků zdarma apod..)
Volné místo seřizovač – elektrikář silnoproud pro lokalitu Hejnice.