AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA, DIAGNOSTIK/-ĆKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA, DIAGNOSTIK/-ĆKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA, DIAGNOSTIK/-ĆKA IVECO, FIAT Professional
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení v oboru autoelektrikář, diagnostik, praxe v oboru - zkušenosti s diagnostikou výhodou, samostatného, aktivního člověka s dobrým přístupem k práci, který sám aktivně řeší vzniklé problémy nebo jim předchází, pečlivost a spolehlivost v plnění pracovních úkolů, řidičský průkaz skupiny B, sk. C - výhodou
- Nabízíme: práci v příjemném moderním prostředí autosalonu, rozmanitou a zajímavou práci, odpovídající finanční ohodnocení, přátelský a vstřícný kolektiv, parkování pro zaměstnance, možnost zajištění objednávky obědů, denní místnost pro klidné strávení polední pauzy, možnost dalšího vzdělávání - odborná školení, 100,- Kč stravenky, 1x týdně občerstvení na pracovišti, Multisport kartu, firemní akce, teambuilding, roční odměny, slevy na veškeré firemní výrobky a služby (produkty, náhradní díly, servis, půjčování a mytí vozidel, oblečení a doplňky - BMW Lifestyle apod.).
- V případě zájmu nám zašlete svůj strukturovaný životopis včetně fotografie na e-mail: personalistikapraha@bmwprosek.cz
Volné místo autoelektrikář/-ka, diagnostik/-ćka pro lokalitu Hradec Králové.