SPECIALISTA/-KA DEVIZOVÝCH OPERACÍ pro Rumunsko

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( SPECIALISTA/-KA DEVIZOVÝCH OPERACÍ pro Rumunsko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, aktivní znalost rumunského jazyka (komunikace s rumunskými klienty), znalost práce na PC, zájem o dění na finančním trhu, výhodou je vzdělání ekonomického směru (není podmínkou)
- Náplň práce: poskytování individuálních řešení pro středně velké firmy v oblasti devizových operací, směna zahraničních měn po telefonu se stávajícími klienty, hledání řešení pro eliminaci kurzového rizika, informování klientů o dění na finančním trhu, pravidelný kontakt s klienty a navrhování vhodných strategií, které odpovídají jejich potřebám
- Budete obchodovat pouze s našimi stávajícími klienty, kteří Vám se zájmem o obchod zavolají. Akvizice nových klientů nebude náplní Vaší práce
- Nabízíme: stabilní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí, další vzdělávání v ekonomické oblasti, stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick day), výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění nebo volnočasové aktivity, finanční podpora při přestěhování
- Pozice vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu kontaktujte: Michaela Zídková, tel: 498 777 830, e-mail: michaela.zidkova@akcenta.eu nebo osbně na adrese: Nerudova 1361/31, 500 02 Hradec Králové mezi 8-16hod
Volné místo specialista/-ka devizových operací pro rumunsko pro lokalitu Hradec Králové.