sociální pracovník sociální rehabilitace

  • Prachatice

Pracovní místo ( sociální pracovník sociální rehabilitace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co požadujeme:
- Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §110 (vhodné i pro absolventy)
- Vysokou míru empatie
- Samostatnost
- Zodpovědnost
- Schopnost zvládat stresové situace
- Pozitivní myšlení
- Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:
- Pracovní doba na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Nástupní plat 22.000,- - 25.000,- Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)
- 25 dní dovolené
- Notebook a mobilní telefon
- Možnost dalšího vzdělávání
- Sídlo výkonu - Strakonice
- Místo výkonu - Prachatice a Vimperk
- Pracovní doba - jednosměnná

Náplň práce:
- výkon sociálního šetření
- zabezpečení sociální agendy včetně řešení sociálně právních problémů
- sociálně právní poradenství
- analytická, metodická a koncepční činnost v sociální oblasti
- poskytování krizové pomoci
- aktivní vyhledávání nových klientů
- mapování přání a potřeb klientů

Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá Mgr. Veronika Švarcová (tel. 774483769, e-mail: poradna@fokus-pisek.cz)
Volné místo sociální pracovník sociální rehabilitace pro lokalitu Prachatice.