TELEFONISTA/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( TELEFONISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme operátora/ku pro spotřebitelský servis energií.
Popis práce: přihlášení zákazníků do výběrového řízení dodavatelů.
- aktivní péče o přidělené zákazníky, příprava cenové nabídky, zpracování a vyplňování formulářů/přihlášek.
Nabízíme:
stabilní a dlouhodobé zaměstnání
nástupní fixní plat 17 000 + osobní ohodnocení
po zkušební době 19 000 + osobní ohodnocení
fyzicky nenáročná práce v kanceláři
pozice je vhodná pro absolventy
Požadujeme:
ukončené středoškolské vzdělání nebo výuční list
aktivní přístup k práci
příjemný projev
uživatelskou znalost PC
schopnost práce v týmu
organizační schopnosti
Nástup ihned
zkušenost s jednáním s lidmi – výhodou
Podmínkou osobní pohovor.
Kontaktujte personální oddělení: klservis@bosmail.cz, +420 778 701 515
Volné místo telefonista/ka pro lokalitu Liberec.