Kuchař/ka

  • Slavkov u Brna

Pracovní místo ( Kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání vyučení v oboru výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita, chuť do práce, potravinářský průkaz
POPIS PRÁCE: PP nebo DPP na dobu určitou, zkrácený úvazek 37,5 hod/týden,jednosměnný provoz Po-Pá + 2x sobota v měsíci, vhodné i pro absolventy, nástup možný ihned nebo dle dohody, otevírací doba restaurace Po-Čt 17-22 hod, Pá 17-23 hod, sobota dle akcí
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: příplatky za přesčas a za práci o víkendu, příjemné pracovní prostředí, možnost výběru náhradního volna
KONTAKT: Červinková Olga, tel.: 775 287 201, e-mail: hotel.olga@seznam.cz, v případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Slavkov u Brna.