OPERÁTOR/-KA - KONTROLA VÝROBKŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OPERÁTOR/-KA - KONTROLA VÝROBKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá, nástup možný ihned nebo dohodou
- Práce na 2 směny (8 hodinové směny pondělí až pátek)
- Náplň práce: vizuální kontrola jakosti pryžových výrobků především pro automobilový průmysl
- Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak, orientace na výsledek, praxe ve výrobní firmě vítána
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, velmi dobrou dostupnost MHD, dotované závodní stravování, příplatek za odpolední směnu a další benefity zaměstnaneckého programu (sport, rekreace atd.)
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem (zašlete životopis), kontaktní osoba: Kučerová Miroslava, tel. 495 753 255 (pondělí až pátek 6 - 14 hod), e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Volné místo operátor/-ka - kontrola výrobků pro lokalitu Hradec Králové.