POLANSKÝCH, s.r.o.

PRODAVAČKA/SERVÍRKA

Odeslat

Pracovní náplň
Nabízíme hlavní pracovní poměr, dohodu o provení práce, dohodu o provedení činnosti (dle dohody)
Pracovní doba turnusová ( dle individuální dohody) 7.00-19.00 hod. (pouze denní provoz)
Náborový příspěvek 10.000,-Kč po zaškolení.
Nabízíme: mzdu + spropitné, šikovné nevyučené zájemce zaškolíme
Volné místo prodavačka/servírka pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 14. 05. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČKA/SERVÍRKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: POLANSKÝCH, s.r.o.
Ulice: Čechova 448
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Chocholová
E-mail: chocholova@polanskych.cz
Telefon: +420 736 521 177

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: POLANSKÝCH, s.r.o.