ASISTENT -KA MANAŽERKY SÍTĚ PRODEJEN

  • Kravaře

Pracovní místo ( ASISTENT -KA MANAŽERKY SÍTĚ PRODEJEN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Adámková Anna, tel.: 734 112 500. Životopis zasílejte na kariera@stoklasa.cz, do předmětu zprávy uveďte: asistentka manažerky sítě prodejen
Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
• Dobré organizační a komunikační schopnosti
• Samostatnost, preciznost, zodpovědnost
• Časovou flexibilitu
Náplň práce:
• Komunikace s prodejnami ohledně plánování jednotlivých eventů (narozeniny, výprodeje, slevové akce apod.) a jejich organizace
• Správa profilů prodejen na sociální síti Facebook
• Organizace kurzů pořádaných na prodejnách
• Správa redakčního systému webu Stoklasa
• Výpomoc na prodejnách v případě přestavby nebo kompletního freshingu prodejen, účast při zřizování nové prodejny
• Komunikace s obchodními centry
• Služební cesty na prodejny

Nabízíme:
• Pružnou pracovní dobu, místo výkonu práce v Kravařích
• Zajímavou a odpovědnou práci
• Fixní mzda ve zkušební době a odměny po zapracování
• Stravování s příspěvkem zaměstnavatele
• Zaměstnanecké benefity, 2 dny sick day
Nástup možný ihned.
Volné místo asistent -ka manažerky sítě prodejen pro lokalitu Kravaře.