Výrobní - provozní ředitel

  • Hodonice

Pracovní místo ( Výrobní - provozní ředitel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- zajištění, vedení, úkolování, kontrola a motivace zaměstnanců
- zodpovědnost za zkvalitňování a optimalizaci řízených procesů v rámci systému managementu společnosti, včetně návrhů na zlepšování procesů
- silné manažerské dovednosti
- zodpovědnost za vykonávané činnosti přímo vedení společnosti
- zodpovědnost za analýzu systému plánování zakázek, koordinaci a optimalizaci výrobních kapacit
- zodpovědnost za bezproblémový chod společnosti během běžného provozu
- operativní řešení problémů
- schvalování a kontrola dodržování interních předpisů
- nábor zaměstnanců
- komunikace s externími dodavateli služeb a kontrolními institucemi
Požadujeme:
- praxe v oblasti teplárenství a strojírenství výhodou
- výborné komunikační a prezentační dovednosti, asertivita
- ambiciózní člověk s výrazným zaměřením na výsledky
- odolnost vůči stresovým situacím
- komunikační a prezentační dovednosti
- vyjednávací a organizační schopnosti
- zvládání těžkých situací a schopnost řešit konflikty
- schopnost motivovat druhé, autorita
- schopnost rozhodovat
- praxe na obdobné pozici výhodou
- němčina a angličtina výhodou
- dobrá znalost Microsoft Office
- flexibilita
- ŘP skupiny B
Nabízíme:
- zajímavá a různorodá práce v mladém kolektivu v nadnárodní strojírenské společnosti
- firemní vůz i k soukromým účelům
- zajímavé platové ohodnocení
- mobilní telefon
- notebook
- firemní celodenní stravování
- nabízíme příspěvek na ŽP
- finanční odměny za dosažení stanovených cílů
Volné místo výrobní - provozní ředitel pro lokalitu Hodonice.