Administrativní operátor - ka skladu s kosmetikou

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Administrativní operátor - ka skladu s kosmetikou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ADMINISTRATIVNÍ OPERÁTOR - KA SKLADU S KOSMETIKOU
Pracovní náplň:
Objednávky zákazníků
- přijímání objednávek od zákazníků - telefonicky nebo přes e-shop
- vyřizování objednávek = Balení zásilek
- organizování dopravy (PPL)
- řešení reklamací se zákazníky
Objednávky dodávek na sklad
- monitorování a analyzování skladových zásob (systém POHODA)
- objednávání zboží od výrobce (Německo)
- objednávání obalového materiálu (Česká republika)
- řešení reklamací s výrobci
- fyzický příjem zboží na sklad
- účetní příjem dodávky na sklad (systém POHODA)
Požadujeme:
- pečlivost a smysl pro detail
- schopnost pracovat rychle a efektivně s PC
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a flexibilitu
- ochotu učit se nové věci
Uvítáme:
- znalost německého jazyka
- znalost kosmetiky
- zkušenosti s programem POHODA
Nabízíme
- příjemnou práci s kosmetikou v čistém prostředí
- zaměstnanecké ceny kosmetiky
- práci na celý či částečný úvazek
- bonusy závislé na pracovních výsledcích
Platové ohodnocení: 25 000 Kč - 30 000 Kč
Pokud Vás nabídka zaujala, tak prosím pošlete svůj pracovní životopis na email roman.novotny@inspiringbeauty.cz
Volné místo administrativní operátor - ka skladu s kosmetikou pro lokalitu Vrchlabí.