Pracovník IT podpory

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Pracovník IT podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme softwarová společnost vyvíjející cloudový systém pro města a obce a hledáme posilu do týmu IT podpory, který má na starosti správu aplikace a podporu našich zákazníků.
Co od tebe čekáme? V první řadě zapálení pro počítače a vše okolo nich a také chuť se učit nové věci. Není důležité, jestli jsi čerstvý absolvent střední školy, hobby nadšenec do IT nebo ajťák, který chce změnu. Pokud se zajímáš o nové trendy a rád bys ovládl moderní technologie známé z cloudových služeb (např. PostgreSQL, ActiveMQ nebo Python), umíš si přečíst dokumentaci nebo články na internetu v angličtině, pokud jsi komunikativní, zodpovědný, spolehlivý a dokážeš se poučit z vlastních i cizích chyb, tak jsi náš člověk.
Co ti můžeme nabídnout? Kromě zajímavé práce, přístupu k moderním technologiím a znalostem také dlouhodobou perspektivu, řadu obvyklých benefitů, pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova, průběžné vzdělávání a kolegy ochotné předávat zkušenosti. V neposlední řadě také solidní finanční ohodnocení.
Volné místo pracovník it podpory pro lokalitu Česká Lípa.