Strážný/vrátný/á

  • Ruda nad Moravou

Pracovní místo ( Strážný/vrátný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Místo výkonu práce: nádraží Ruda nad Mor., Linhartova ulice; Družstvo invalidů s více než 60-ti letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník/ce ostrahy vrátnice pro pracoviště v Rudě nad Moravou. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro práci strážného včetně kontrolních pochůzek, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost. Praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou. Nástup do zaměstnání možný ihned. Prac. doba prozatím není pevně stanovena, bude projednána s uchazeči, předběžně od 17.00 hod.
Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně, převážně noční směny. Za Vaši práci aktuálně nabízíme odměnu ve výši od 89,- Kč/hod + příplatky za noční směny, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího. Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte tel.: 734 798 311 - paní Furmánková nebo zašlete svůj životopis na e-mail: diol@diol.cz.
Volné místo strážný/vrátný/á pro lokalitu Ruda nad Moravou.