Vedoucí týmu projektových techniků

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Vedoucí týmu projektových techniků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ TÝMU PROJEKTOVÝCH TECHNIKŮ (České Budějovice)

Popis pracovní pozice:
•Vedení týmu projektových techniků
•Tvorba projektové dokumentace v oboru chladírenských technologií pro supermarkety, hypermarkety, diskontní prodejny a sklady potravin
•Spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v rámci skupiny HAUSER
•Navrhování chladicích systémů a příprava technické dokumentace
•Vytváření cenových nabídek
•Komunikace se zákazníky a technickými týmy v rámci EU

Profil kandidáta:
•Technické vzdělání nebo prokazatelný zájem o techniku (ideálně chlazení, TZB, elektro, apod.)
•Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
•Praxe v obdobném oboru podmínkou
•Zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
•Ochota občasného cestování v rámci ČR a EU
•ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:
•Zázemí mezinárodní expandující společnosti
•Různorodou a perspektivní práci
•Odborné zaškolení od kolegů v ČR a v Rakousku
•Možnost profesního růstu
•Atraktivní mzdové ohodnocení
•Věrnostní prémie dle odpracované doby
•Smlouvu na dobu neurčitou
•Flexibilní pracovní dobu
•Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
•Dotované stravování
•5 týdnů placené dovolené
•Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
•Místo práce: České Budějovice
Volné místo vedoucí týmu projektových techniků pro lokalitu České Budějovice.