VEDOUCÍ TÝMU ZELENINY

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TÝMU ZELENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pracovní činnosti:
-kompletní zodpovědnost za úsek prodeje zeleniny tj. - objednávky zboží, zadávání objednávek do systému, odpisy, plánování pracovních směn. Zkušenosti s vedením kolektivu o cca 10 zaměstnanců složených z HPP, brigádníků a agenturních zaměstnanců. Dále doplňování zboží na prodejnu, dodržování hygienických předpisů HACCAP a nošení předepsaného pracovního oblečení.
Kvalifikační a odborné předpoklady:
-organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu zaměstnanců, spolehlivost, pečlivost, pozitivní přístup, časová flexibilita.
Globus Vám nabízí:
• Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
• Příspěvek na stravování
• Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
• Zvýšený nárok na dovolenou
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příplatky za práci v SO+NE ve výši 25,-Kč za odpracovanou hodinu
Volné místo vedoucí týmu zeleniny pro lokalitu Liberec.