AURES Holdings a.s.

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha 8, Čimice, Dopraváků 874/15
Kontaktní osoba: Ondrovicová Sabina, e-mail: Sabina.ondrovicova@aaaauto.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
- Péče o exteriéry vozů
- Tepování sedaček
- Slepování firemních reklam na karosérii
- Ometení vozů od sněhu atd..
- Pomocné práce na ploše

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na ubytování
Volné místo pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: AURES Holdings a.s.
Ulice: Dopraváků 874
Město: Praha
PSČ: 184 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Sabina Ondrovicová
E-mail: Sabina.ondrovicova@aaaauto.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AURES Holdings a.s.