ZELOS, spol. s r.o.

Výdej jídel - pomocná síla v kuchyni - prac. Olomouc

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 989/8a, Olomouc. Nástup možný ihned.
Zkrácený úvazek: 4-6 hod./den. Pracovní doba: PO - PÁ, dle dohody. Požadujeme: zdravotní průkaz. Praxe v kuchyni vítána.
Kontakt možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Volné místo výdej jídel - pomocná síla v kuchyni - prac. olomouc pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Výdej jídel - pomocná síla v kuchyni - prac. Olomouc

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: ZELOS, spol. s r.o.
Ulice: tř. Kosmonautů 989
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Rudolf Ellner
E-mail: zelos@zelos.cz
Telefon: +420 585 207 364

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZELOS, spol. s r.o.