sociální pracovník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Vážany
- náplň práce: sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb, základní sociální agenda včetně zajišťování standardní dokumentace
- požadavky: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících, praxe ve vedení základní sociální agendy a dokumentace, znalost právní agendy, profesní vystupování, znalost práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B.
- pracovní úvazek: 20 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim , PP na dobu určitou 1rok s možností prodloužení
- plat: 10. pl. třída, příloha č. 3 k nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, výše platu dle započitatelné praxe
- benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: brhelova@sskm.cz
Volné místo sociální pracovník/ce pro lokalitu Kroměříž.