Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

  • Hodonín

Pracovní místo ( Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 3543/87, 695 01 Hodonín a dle smluv o provedení práce. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, C, CE, též platný profesní průkaz a zdravotní prohlídku řidiče.
Náplní práce je mezinárodní kamionová přeprava zboží plachtovým návěsem do států EU., hlavně DE, SE, BE, NL, IT, AT, SK, případně i vnitrostátní přeprava dle potřeby. Vozidla jsou zánovní, nebo do stáří pěti let. Jsou plně pojištěná včetně asistence. Výhodou je vlastní špedice s přidělením vlastního dispečera, což se odráží v dobrém zázemí a pomoci řidiči, pokud je potřeba. Dálniční poplatky hrazeny fakturou, víkendy dle dohody, platové podmínky dle ústní dohody. Využijte příležitost, náš kolektiv je velmi stálý, uvolněné místo je za odchod pracovníka který končí ze zdravotních důvodů. Přidělení stálého vozidla bez střídání řidičů, které vždy stahujeme domů. Příjemný menší kolektiv do pěti lidí, s přihlédnutím i na požadavky řidiče, jelikož u nás jste člověk, ne číslo. Včas vyplácená mzda včetně diety není výhoda, ale samozdřejmost včetně čestného jednání. Kontakt na tel. 602 762 002 od 9:00 do 16:00 hod, na mail: jindra@jezektransport.cz
Volné místo řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro lokalitu Hodonín.