Prodavač-prodavačka potravinářského zboží typu MASO/UZENINY

  • Prachatice

Pracovní místo ( Prodavač-prodavačka potravinářského zboží typu MASO/UZENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury
- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se
- vyučení v oboru nebo praxe - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)
- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami
Nabízíme:
- práci pro stabilní českou společnost
- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
Zaměstnanecké výhody : nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT
Kontaktní osoba : paní Alena Kittnerová , tel.: 607 006 160, kittnerova@rabbit.cz
Volné místo prodavač-prodavačka potravinářského zboží typu maso/uzeniny pro lokalitu Prachatice.