Administrátor webových stránek

  • Děčín

Pracovní místo ( Administrátor webových stránek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.

Místo výkonu práce:
Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• získávání zpětných odkazů pro weby našich klientů
• vytváření obsahu pro weby našich klientů
• spolupráce s ostatními členy týmu
• komunikace se zákazníky

Požadavky:
• slohové nadání a výborná znalost české gramatiky
• aktivní zájem o učení se novinkám
• základní povědomí o chování lidí na internetu (možno se doučit do konce zkušební doby)
• pasivní angličtina
• povědomí SEO výhodou (příp. naučíme)

Nabízíme:
• práci v pohodovém týmu
• zaměstnání bez předchozí praxe v oboru
• rychlý odborný růst a postup na lépe ohodnocené pracovní pozice
• provize z každé realizované zakázky (neomezený strop odměn), průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference), pružná pracovní doba

Kontaktní osoba:
Milan Bendl, e-mail: info@bbs.cz
Volné místo administrátor webových stránek pro lokalitu Děčín.