Technik zkušebny - senior

  • Tábor

Pracovní místo ( Technik zkušebny - senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Samostatný zkušební technik je pracovník, který provádí funkční zkoušky, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů u prototypů a nových výrobků včetně navrhování zkušebních metod.
Pracovní činnosti: provádení a hodnocení výsledků zkoušek a vydávání zkušebních protokolů, vedení příslušné dokumentace, řízení činnosti externích zkušeben při sériových zkouškách, provádění funkčních zkoušek, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů, navrhování zkušebních metod, navrhování a ověřování postupů.
Kvalifikační požadavky, odborné znalosti:střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou v oboru elektrická měření, znalost postupů při vyhodnocování zkoušek a ověřování přesnosti, obsluha měřicích přístrojů, orientace v technické dokumentaci a výkresech, příp. znalost technického kreslení, vedení komplexní dokumentace o provedených zkouškách výrobků, řízení a koordinace činností ve zkušebně, znalost práce s oborovými technickými normami a certifikáty ISO/TS, mírně pokročilá znalost anglického jazyka, v rozsahu porozumnění textu
Nabízíme:
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, možnost kariérního růstu, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně a řadu dalších benefitů.
Kontakt e-mailem.
Volné místo technik zkušebny - senior pro lokalitu Tábor.