Telefonní specialista - neprodejní projekt

  • Tábor

Pracovní místo ( Telefonní specialista - neprodejní projekt ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Právě hledáme telefonní operátory, jedná se o NEPRODEJNÍ projekt.
Co bude tvým posláním?
• Budeš telefonicky komunikovat se zákazníky
• Aktivně používat PC
Pokud nemáš zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, naopak si bez problémů vystačíš se svým přirozeným komunikačním talentem.
• Máš příjemný hlasový projev a čeština je tvůj rodný jazyk?
• Umíš obratně pracovat s počítačem?

Proč do toho jít?
• Možnost pracovat i na zkrácené úvazky.
• Pracovní doba PO - PÁ, víkendy a svátky volno.
• Mzda 18 000 Kč - 20 000 Kč

Nakonec se můžeš podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz
Volné místo telefonní specialista - neprodejní projekt pro lokalitu Tábor.