VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PROVOZU A EKONOMIKY- ZZC BĚLÁ JEZOVÁ

  • Bělá pod Bezdězem

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PROVOZU A EKONOMIKY- ZZC BĚLÁ JEZOVÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Jezová 1501, 29421 Bělá pod Bezdězem

Prvotní kontakt: e-mail: rvyskocil@suz.cz

Jaké znalosti a dovednosti by vám neměly chybět:
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického oboru (min.Bc)
- znalost práce s PC, ŘP skupiny B s praxí
- zkušenosti se správou majetkových souborů a objektů
- znalost ekonomických a účetních procesů u organizační složky státu (rozpočtová organizace)
- monitoring technického stavu spravovaného majetku (areál ZZC)
- orientaci při přípravě a realizaci veřejných zakázek malého rozsahu
- zkušenosti s vedením kolektivu (cca 30 zaměstnanců oddělení)
- psychickou odolnost, pečlivost, samostatnost a multikulturní toleranci

Co bude náplní vaší práce:
- řídí a kontroluje podřízené zaměstnance oddělení ekonomiky a provozu
- zajišťuje komplexní správu rozsáhlých majetkových souborů, objektů a jejich zařízení
- vypracovává návrh na finanční zajištění provozu areálu
- spolupracuje na tvorbě a projednání rozpočtu
- vyhodnocuje plnění ekonomických ukazatelů
- zastupuje vedoucího odboru a jeho zástupce v případě nepřítomnosti

Co vám můžeme nabídnout:
- hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení (40 hod./týden)
- zařazení v 12. platové třídě dle NV 341/2017 Sb.
- výhody zaměstnance státu
- možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
- osobní ohodnocení po zkušební době (3 měs.)
- 25 dní dovolené, 4 dny indispozičního volna
- fond kulturních a sociálních potřeb

Nástup: dohodou.
V případě, že Vás naše nabídka oslovila, neváhejte zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis.
Informace o naší organizaci získáte na www.suz