GEODETICKÉ PRÁCE, PROJEKTOVÉ PRÁCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( GEODETICKÉ PRÁCE, PROJEKTOVÉ PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: SŠ vzdělání ve stavebnictví (ideálně geodézie nebo vodní hospodářství), uživatelská znalost grafických systémů AutoCad, řidičské oprávnění na osobní automobil, schopnost práce v kolektivu a komunikace s okolím, zodpovědný přístup k řešení úkolů, spolehlivost, pracovitost a časovou flexibilitu
- Nabízíme: zajímavou práci v pracovním kolektivu a zajímavém pracovním prostředí, využití moderní techniky při zpracování zadaných úkolů, po zapracování pružnou pracovní dobu, finanční ohodnocení odpovídající pracovním výsledkům, práci v kanceláři i terénu, spolupráci na zajímavých zahraničních projektech, příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: e-mail: sindlarova@sindlar.cz, tel.: 495 402 560
Volné místo geodetické práce, projektové práce pro lokalitu Hradec Králové.