PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA / GARANČNÍ TECHNIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PŘIJÍMACÍ TECHNIK/-ČKA / GARANČNÍ TECHNIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: přijímání vozidel do servisu, komunikace se zákazníky a technická podpora zákazníkům, vyřizování zákaznických požadavků, spolupráce s pracovníky mechanické a klempířské dílny, kontrola prováděných servisních úkonů, plánování vytíženosti mechaniků
- Požadujeme: technické vzdělání / znalosti, znalost práce na PC, zodpovědný a aktivní přístup k přidělené práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, loajálnost, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru min. 1 rok.
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, práci v mladém kolektivu, motivační finanční ohodnocení, firemní benefity, 4 týdny dovolené, náborový příspěvek 30 000 Kč po uplynutí zkušební doby
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: lubomir.kuhn@olfincarpalace.cz
Volné místo přijímací technik/-čka / garanční technik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.