Markir Construction, spol. s r.o.

Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt emailem na veruklich@seznam.cz

Náplní práce je analýza požadavků zákazníků na výzkum a vývoj reklamních materiálů a jejich dokumentaci, příprava technických úkolů, vypracování plánů, projektů na základě informací od zákazníka, provádění pravidelných setkání s dodavateli a zákazníky zaměřené na požadavky na reklamu, hodnocení nákladů a schválení odhadů u zákazníka, zpracování rozpočtu a jeho provedení, příprava postupů pro pokyny a doprovodnou dokumentaci pro managery, testování funkčnosti programů, kreslení rozvržení rozhraní programu. Požadujeme znalost anglického jazyka, ruského jazyka, zkušenosti v řízení a správě projektů, zkušenost se systémy správy dokumentů. Požadujeme znalost technologií PHP, PosteSQL, JavaScript, symfony2, držení nástrojů pro řízení projektu Renine, Jira apod. Znalost MS Projekt, MS Sharepoint, SAP R3, modelovací nástroje UML, GPSS, MS Visio a Rational rose, perfetní znalost aplikace Microsoft Excel, VLOOK a kontingenčních tabulek ITSM, ITIL.
Volné místo řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Management, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: Markir Construction, spol. s r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Klíchová
E-mail: veruklich@seznam.cz
Telefon: +420 724 213 782

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Markir Construction, spol. s r.o.