Pracovní konzultant

  • Vimperk

Pracovní místo ( Pracovní konzultant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Podpora osob se zdravotním postižením při uplatnění na trhu práce a při řešení jejich nepříznivé životní situace, individuální práce s účastníky projektu, udržování a zvyšování dovedností v oblasti práce, zácvik účastníků přímo na pracovišti, vedení skupinových aktivit, zpracování dokumentace atd.
Požadujeme: Splnění odborné způsobilosti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (popř. alespoň již zahájené studium se zaměřením na sociální práci), znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, respektující přístup k lidem se zdravotním postižením, schopnost řešení neobvyklých situací, velmi dobré komunikační schopnosti, empatii a schopnost sebereflexe.
Nabízíme: Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do dané problematiky, zajímavou práci s lidmi se znevýhodněním, v případě spokojenosti zaměstnavatele možnost prodloužení pracovního poměru.
Životopis a motivační dopis doručit e-mailem na pisek@mesada.eu, nebo písemně na adresu: nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek do 8. 3. 2019. Součástí výběrového řízení bude test a pohovor. O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni.
Volné místo pracovní konzultant pro lokalitu Vimperk.