Test inženýr/ výroba optických snímačů

  • Trutnov

Pracovní místo ( Test inženýr/ výroba optických snímačů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TEST INŽENÝR / VÝROBA OPTICKÝCH SNÍMAČŮ
Váš úkol:
V této nově vytvořené pozici budete spolupracovat na projektech světelných závor dalších projektů optických snímačů, připravovat technologii a výrobní dokumenty a spolupracovat s výrobním personálem.
Úkoly a zodpovědnosti při transferech výroby a při zavádění nových výrob jsou:
- Koncepce, vývoj a technická realizace procesů a zařízení pro nastavení, kalibraci a funkční testování optických senzorů
- Spolupráce ve vývojových týmech se zaměřením na design pro výrobu a testování
- Podpora globálních výrobních závodů P + F od pilotní fáze k sériové výrobě
- Dohled a kontrola externích dodavatelů a vývoj specifikací
- Kontinuální optimalizace justovacích a kalibračních systémů z hlediska použitelnosti
- Spolupráce při vývoji standardů pro testování a kalibraci optických senzorů
Máte tyto předpoklady?
- Ukončená VŠ elektro, mechatronika, optická měřící technika nebo srovnatelná kvalifikace
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Dobrá znalost PC (zejména znalost programování C++ a LABWindows CVI 6 výhodou)
- Odborné znalosti v oblasti optiky a měřící techniky
- Zkušenosti s projektovým managementem
- Ochotu a schopnost učit se novým věcem vč. služebních cest do zahraničí
- Cílevědomost, analytické a komunikační schopnosti v rámci týmu
Co nabízíme?
- Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí
- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Extra týden dovolené
- Flexibilní pracovní doba
- Vzdělávací příležitosti - jazykové kurzy
- Příspěvek 1.500,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění
- 55% příspěvek na stravu
- 1.500,- měsí