Vedoucí sociální pracovník Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bublina

  • Karviná

Pracovní místo ( Vedoucí sociální pracovník Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež Bublina ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme sociálního pracovníka/pracovnici s ambicí vést nově vzniklou sociální službu - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, rozvíjet ji a budovat stabilní tým v jednom ze čtyř středisek organizace, která na poli podpory rodin a dětí funguje už více než 15 let.

Požadujeme: min. VOŠ soc. zaměření, praxe v NZDM či na vedoucí pozici výhodou, znalost standardů kvality, čistý trestní rejstřík, samostatnost, rozhodnost, empatie k dětem.

Nabízíme: plný 7,5hod. úvazek (0,3 vedoucí, 0,7 přímá péče), pružnou pracovní dobu v odpol. hodinách, plat od 19 400 Kč (dle praxe) + 10% příplatek za vedení + os. příplatek, pravidelné vzdělávání a supervize, 25 dní dovolené.

Životopisy spolu s motivačním dopisem, případně dotazy, zasílejte prosím na e-mail petra.hamplova@centrum-slunicko.cz do 6.3.2019. Výběrové řízení proběhne 7.3.2019 v 8,30 hod. v prostorách CPR Sluníčko, z.s. na adrese Jurkovičova 1547, Karviná 6.
Volné místo vedoucí sociální pracovník nízkoprahového zařízení pro děti a mládež bublina pro lokalitu Karviná.