HASIČ - STORJNÍ SLUŽBA

  • Liberec

Pracovní místo ( HASIČ - STORJNÍ SLUŽBA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozici Hasič - strojní služba ve služební hodnosti asistent
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Územní odbor Liberec Místo služebního působiště: stanice Liberec nebo Raspenava
Náplň služebního místa:
- Provádí záchranné a likvidační práce při ochraně životů a zdraví obyvatel a majetku před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech.
- Při plnění služebních úkolů řídí vozidla s právem přednosti v jízdě a obsluhuje mobilní požární techniku a ostatní prostředky strojní služby v rozsahu vlastní skupiny řidičského oprávnění a ostatních získaných odborností.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.04.2019
Charakteristika služebního místa:
- tarifní třída 03
- minimální stupeň dosaženého vzdělání střední s maturitní zkouškou
Zákonné požadavky na volné služební místo:
- bezúhonnost
- zákaz členství v politických stranách a hnutích
- státní občanství ČR
Další odborné požadavky
- řidičské oprávnění sk. C výhodou
Další požadavky
- zdravotní způsobilost A
- fyzická způsobilost
- osobnostní způsobilost
Nárokové složky služebního příjmu:
- základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe 22.940 - 34.410 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona 5.600 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 2 zákona 500 Kč
Nenárokové složky služebního příjmu:
- vypláceny v závislosti na kvalitě výkonu služby
Benefity:
- 6 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní spoření
- možnost dalšího vzdělávání
- ozdravný pobyt v délce 14 dnů (v závislosti na počtu odsloužených let)
- doživotní výsluhový příspěvek (v závislosti na počtu odsloužených let)
Výčet dokladů, kt