Sociální pracovník v sociální rehabilitaci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Sociální pracovník v sociální rehabilitaci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce spočívá v poskytování ambulantní a terénních služeb lidem s mentálním postižením v rámci služby sociální rehabilitace, jde zejména o:
- rozvoj schopností a dovedností klientů se zapojením do běžného života
- podpora klientů při řešení jejich konkrétní sociální situace
- individuální plánování poskytování služby s klienty
POŽADUJEME:
- VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavků zákona č. 108/ 2006 Sb. o sociálních službách
- zájem o práci s cílovou skupinou, empatický přístup ke klientům
- znalost legislativy a činností sociálního pracovníka, zejména individuálního plánování
- zodpovědnost, aktivní a svědomitý přístup k řešení pracovních úkolů
- dobré komunikační dovednosti, praktické uvažování, schopnost plánovat a organizovat čas
- zájem učit se novým dovednostem, schopnost sebereflexe
- práce na PC, ŘP sk. B
VÝHODOU:
- zkušenost s cílovou skupinou
- praxe v sociálních službách s klienty s mentálním postižením
NABÍZÍME:
- práce na hlavní pracovní poměr
- smlouva na dobu určitou s možností prodloužení
- nástupní mzda 21 040 Kč, po zapracování až 24 000
- stravenky, týden dovolené navíc
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:
1. kolo - zaslání životopisu spolu s motivačním dopisem mailem, uzávěrka 28. 2. 2019 do 12 hodin
2. kolo - vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru
Předpokládaný nástup: 1. 4. 2019
KONTAKT:
Ing. Bc. Karla Daňová, Diakonie ČCE - středisko ve Valašském Meziříčí, Žerotínova 319, 757 01 Valašské Meziříčí, danova@diakonievm.cz
Volné místo sociální pracovník v sociální rehabilitaci pro lokalitu Valašské Meziříčí.