asistent pedagoga ZŠ

  • Brno

Pracovní místo ( asistent pedagoga ZŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail adresu zsjihomoravske@zsjihomoravske.cz nebo tomasikova@zsjihomoravske.cz. Vybraný uchazeč bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.
Požadujeme vzdělání dle § 20 zák. č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících.
Vzdělávací a výchovná činnost podle přesně stanovených postupů a pokynů učitele zaměřená na speciální vzdělávání, individuální vzdělávání nebo specifické výchovné potřeby žáky nebo skupiny žáků.
Požadované dovednosti:
spolehlivost, komunikativnost, ochota
schopnost spolupracovat s pedagogy i s rodiči
Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (§ 5, odst. 5) - v 8. platové třídě. Platový stupeň bude určen podle délky započitatelné praxe. Dále je nutné doložit výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců.
Volné místo asistent pedagoga zš pro lokalitu Brno.