Senior Technický animátor

  • Brno

Pracovní místo ( Senior Technický animátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Senior Technický animátor pro posílení našeho rostoucího týmu tvorby herních postav. Jako součást distribuovaného týmu je potřebné, aby kandidát byl proaktivní a schopen koordinace s ostatními členy týmu v angličtině. Flexibilní pracovní doba, u které je potřeba být mezi 10:00-12:00 a 14:00-16:00 na pracovišti. Nejčastější náplní práce bude:
Práce v programu Autodesk Maya (nezbytná znalost)
Tvorba a údržba animačních rigů pro dvounožce a čtyřnožce
Tvorba nástrojů, skriptů a dokumentace k doplnění procesu výroby animací
Přispívání do tvorby herních filmečků a herních animací
Spolupráce s týmem animátorů při dokončování animací pro integraci
Spolupráce s programátory k zajištění hladké implementace animačních dat
Tyto požadavky jsou vítány:
O místo se ucházet na stránce: https://giants-software.com/jobs (Senior Technical Animator)
V prvé řadě si rádi prohlédneme vaše CV a portfolio (stačí odkaz na stránky)
5 let v herním průmyslu (minimálně jeden vydaný titul)
Skriptování v Python / mel
Samostatnost a schopnost řešit problémy
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Výjimečná schopnost práce v týmu
Schopnost sebereflexe a ochota přijmout zpětnou vazbu
Solidní time management
Vzdělání v oboru (3D grafika, design, animace, umělecká průmyslovka)
Dobrá znalost rigu a animace obličeje
Zkušenosti se state machines
Znalost Motion Builderu
Zkušenost z modderské komunity Farming Simulator
Předchozí zkušenosti s tvorbou grafiky pro herní simulátory
Práci není možné vykonávat na dálku nebo smluvně na živnostenský list.