Instalatér - mechanik

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Instalatér - mechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Za Válcovnou 1050/1, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: servis vodoměrů a indikátorů topných nákladů, drobné instalatérské práce, komunikace se zákazníky, administrativní práce na PC.
Požadujeme: aktivní a samostatný přístup k zadaným úkolům, znalost práce na PC (Windows, Office,Word, Excel, Outlook), komunikativnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost, v případě potřeba časová flexibilita, řidičský průkaz sk. B.
nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., 5 týdnů dovolené, stravenky, 13. plat, příspěvek na důchodové pojištění, nástup ihned.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo instalatér - mechanik pro lokalitu Ústí nad Labem.