Řidiči - skladníci stavebnin

  • Všehrdy

Pracovní místo ( Řidiči - skladníci stavebnin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu volat a domluvit pohovor na tel. č.: 608 333 213 nebo zaslat strukturovaný životopis na email: martin.oharek@tridentgroup.cz

Místo výkonu práce - TRIDENT GROUP 007 s.r.o., Všehrdy č.p. 59, 430 01 Chomutov 1

Přijmeme pracovníka na skladník-řidič nákladního automobilu stavebnin.

Náplň práce - příjem a výdej zboží, jeho skladování, obsluha vysokozdvižného vozíku, řízení nákladního auta 12t s hydraulickou rukou při rozvozech zboží po okolí skladu.

Požadujeme - zkušenost s řízením vysokozdvihu, řidičské oprávnění skupiny C, ideálně v kombinaci s oprávněním E, pečlivost, pracovitost, výpis z rejstříku trestů. Výhodou je znalost stavebních materiálů.

Nabízíme - nástupní mzdu od 25.000,-Kč do 29.000Kč hrubého dle úvazku s možností dalších odměn, služební telefon.
Volné místo řidiči - skladníci stavebnin pro lokalitu Všehrdy.