Učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijme učitele/učitelku odborných předmětů střední školy a praktického vyučování na plný úvazek na dobu určitou od 1.5.2019 do 30.6.2019 pro výuku předmětů:
- technologie - úvazek 0,476 (tj. 10 vyučovacích hodin týdně)
- stolničení - úvazek 0,405 (tj. 8,5 vyučovací hodiny týdně)
- potraviny a výživa - úvazek 0,143 (tj. 3 vyučovací hodiny týdně).

Kvalifikační požadavky podle § 9, odstavec (2 a 3) zákona č. 563/2004 Sb., zákona o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění.

Doklady o dosaženém vzdělání, přehled o praxi a životopis je nutné doložit k žádosti. Před podepsáním smlouvy je nutné doložit výpis z rejstříku trestů.

Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (§5 odst. 5, příloha č. 5): tř. 12 - 28.630,- Kč - 37.330,- Kč (při plném úvazku).

Přihlášky zasílejte do 17. 04. 2019 do 09:00 hod. na uvedenou adresu nebo e-mailem na hotelova.skola@post.cz

Přijímací pohovor se bude konat dne 17.04.2019 v 09:30 hod. v budově Hotelové školy Mariánské Lázně , Komenského 449/2 - ředitelna.

Kontakt: POUZE e-mailem.
Volné místo učitel/ka odborných předmětů střední školy a praktického vyučování pro lokalitu Mariánské Lázně.