Úřednice/úředník státní památkové péče a stavebního úřadu Městského úřadu Sokolo

  • Sokolov

Pracovní místo ( Úřednice/úředník státní památkové péče a stavebního úřadu Městského úřadu Sokolo ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazeče:
- na výběrovém řízení : Bude oznámeno uchazečům po termínu pro podávání přihlášek

Druh práce: uplatňování stanovisek k územně plánovací dokumentaci z hlediska památkové péče; posuzování a vypracování vyjádření k návrhům na prohlášení nebo zrušení kulturních památek; zabezpečování komplexní péče o kulturní památky a nemovitosti v chráněných prostředích a kontroly plnění zákonných povinností vlastníků nebo uživatelů kulturních památek a nemovitostí v chráněných prostředích, rozhodování o podmínkách péče, obnovy, nakládání, využívání a zajišťováni ochrany kulturních památek v územní působnosti, vykonávání dozoru při obnově kulturních památek; umisťování a povolování staveb dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů a prováděcích vyhlášek a další činnosti s tím související.
Požadavky na uchazeče jsou uvedeny na www.sokolov.cz v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce Městského úřadu Sokolov. Termín pro podávání přihlášek: 01.03.2019.

Termín pro podávání přihlášek: 1.3.2019

Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba
- sociální fond
- stravenky
Volné místo úřednice/úředník státní památkové péče a stavebního úřadu městského úřadu sokolov pro lokalitu Sokolov.