úředník/ce oddělení územního rozhodování a stavebního řádu - výkon stavebního úř

  • Kroměříž

Pracovní místo ( úředník/ce oddělení územního rozhodování a stavebního řádu - výkon stavebního úř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Městského úřadu Kroměříž
- Výkon stavebního úřadu
- Platová třída - 10 (dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
- doba neurčitá, nástup dle dohody

- Kvalifikační požadavky pro výkon činností:
vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, znalost právních předpisů na úseku správních činností a stavebního řádu podmínkou, praxe v oboru a ve veřejné správě výhodou, ZOZ při územním rozhodování a při rozhodování na úseku stavebního řádu a vyvlastnění vítána, dobré komunikační, schopnosti, vstřícné jednání s občany, bezúhonnost, dobrá znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, dále např. velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení

- Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat náležitosti podle
§ 7 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb., v platném znění: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis

- K přihlášce musí být připojeny doklady podle § 6 odst. 4 zákona č. 312/2002 Sb.,
v platném znění: strukturovaný životopis o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týk