Prodejce náhradních dílů a příslušenství v Šumperku

  • Šumperk

Pracovní místo ( Prodejce náhradních dílů a příslušenství v Šumperku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Stručný popis práce:
aktivní prodej náhradních dílů a příslušenství; zajišťování řádného a včasného plnění zákaznických objednávek; výdej náhradních dílů a příslušenství na úsek servisu; příjem, skladování a ošetřování náhradních dílů a příslušenství; poskytování technické podpory zákazníkům; identifikace potřeb a přání zákazníků a jejich předávání svým nadřízeným; vedení administrativní agendy prodeje náhradních dílů a příslušenství

Místo výkonu práce: Autosalon Škoda Auto Hégr, Jesenická 2839/1b, Šumperk

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- obchodní nebo technické zaměření vzdělání je výhodou
- praxe v oboru vítána
- řidičské oprávnění pro skupinu vozidel B a zkušenosti s řízením vozidel skupiny B
- uživatelskou znalost PC (MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Outlook Express, MS Internet Explorer)
- velmi dobré komunikační schopnosti; perfektní vystupování
- vysoké pracovní nasazení
- loajalitu vůči zaměstnavateli

Nabízíme:
- práci v zázemí autorizovaného prodejce Škoda Auto, a. s.
- odpovídající měsíční plat
- měsíční odměny za prodané množství náhradních dílů a příslušenství
- slevy na výrobky a služby prodávané společností Auto Hégr, a. s.
- výhodný mobilní tarif pro soukromý mobilní telefon
- kvalifikační růst a odborná školení - vše plně hrazeno firmou
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli - plně hrazeno firmou

Prac. doba ranní směna 7:00 - 15:30, odpolední směna 10:00 - 18:00.
Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte do 17.3.2019 prostřednictvím odpovědního systému kariérního portálu nebo e-mailem na: vedeni@sump